Regeneracja kompresorów i sprężarek klimatyzacji samochodowych

Sprężarka lub kompresor to najważniejszy element układu klimatyzacji. To czy będzie szybko chłodzić wnętrze samochodu i zapewniać komfort podróży podczas upałów lub niezaparowane szyby w deszczowe dni zależy od sprawności jej działania. Z czasem może ulec awarii, przez co konieczna jest jej wymiana, która niejednokrotnie wiąże się z wymianą innych części układu, takich jak skraplacz, osuszacz, zawór rozprężny. Kupno fabrycznie nowej sprężarki wiąże się z dużymi kosztami, lecz nie jest to jedyne rozwiązanie. Sprężarki regenerowanie nie odbiegają jakością i parametrami od sprężarek fabrycznie nowych, a części stosowane do ich regeneracji są częściami używanymi przy „pierwszym montażu".

Zregenerowany kompresor klimatyzacji samochodowej

Regeneracja każdego rodzaj sprężarek klimatyzacji samochodowych:

  • tłokowych,
  • łopatkowwych,
  • ślimakowych.

 

Najczęstsze usterki sprężarek klimatyzacji:

  • zatarcie,
  • stuki, hałas podczas pracy,
  • brak możliwości włączenia sprężarki,
  • mała wydajność sprężarki, spadki ciśnień,
  • nieszczelność, wycieki.

Masz niesprawną klimatyzację w aucie?

Jeśli klimatyzacja w Twoim aucie odmawia posłuszeństwa, masz wrażenie, że nie działa efektywnie, to warto jak najszybciej udać się do warsztatu samochodowego. Jeśli diagnoza wykaże, że niesprawność wynika z usterek kompresora lub turbosprężarki, to zamiast zakupu nowej części warto rozważyć usługi taka jak nasza. Regeneracja kompresora lub turbosprężarki odbywa się na specjalnie przeznaczonych do tego urządzeniach i jest wykonywana przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

 

Regeneracja kompresorów i sprężarek klimatyzacji Warszawa i cała Polska

Zajmujemy się regeneracją kompresorów i sprężarek klimatyzacji do samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek. Przeprowadzając wszystkie czynności z największą dokładnością, uzyskujemy sprawność na poziomie nowych elementów jednak za ułamek ich wyjściowej ceny. Stąd tak duża popularność takich usług, jak regeneracja kompresorów i sprężarek klimatyzacji, które zastępują tradycyjne naprawy tych układów.

Masz pytania? Chcesz zlecić regenerację kompresora lub turbosprężarki klimatyzacji samochodu? Skontaktuj się z nami!

Telefonicznie: 733 700 705

lub przez formularz kontaktowy.

 

Usługi możesz zlecić nam zarówno na miejscu, w naszym zakładzie w Warszawie jak i wysłać wymontowany kompresor lub turbosprężarkę kurierem.

 

ul. Obozowa 43 lok.3
01-161 Warszawa
(Na terenie MPO)

Zobacz nas na FacebookuZobacz nas na Youtube

tel. 733 700 705
mail: biuro.carsteering@gmail.com
Godziny otwarcia: Pn-Pt 8-17