O nas

Regeneracja części samochodowych w CAR STEERING to nie tylko praca ale również pasja i zamiłowanie do motoryzacji.

O Regeneracji maglownic oraz turbosprężarek wiemy wsystko, dla naszych specjalistów nie ma napraw niemożliwych do zrealizowania.

Specjalizujemy się w regeneracji maglownic oraz turbosprężarek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie regeneracji częśći samochodowych oraz więdzę w zakresie ogólnej mechaniki samochodowej. Wykonując naprawę zawsze kierujemy się dokładniścią i starannością gdyż układ kierowniczy jest jednym z najważniejszych układów znajdujących się w Państwa aucie od niego zależy bezpieczeństwo oraz prawidłowa praca innych podzespołów.


Narzędzie do regeneracji przekładni kierowniczychDo każdej naprawy podchodzmi w indywidualny sposób. Nieustanie wzobogacamy naszą wiedzę na szkoleniach oraz poprzez współpracę zinnymi Serwisami również specjalizującymi się w tej dziedzinie.

Pracujemy na specjalistycznym sprzęcie oraz narzędziach do naprawy i diagnostyki np.stoły probiercze, doważarki, testery maglownic i pomp wspomagania.

Do regeneracji używamy wyłącznie orginalnych i sprawdzonych części. Dlatego na naprawy w Car Steering daję Państwu gwarancje jakości.

Zachecamy do zajrzenia w zakładkę "Opis Regeneracji". Znajdziecie tam Państwo szereg informacji oraz odpowiedzi dotyczących regeneracji części samochodowych .


Mieścimy się na Warszawskiej Woli - nasza lokalizacja położona jest w świetnym ciągu komunikacyjnym z łatwością dojedzieci do nas Państwo z każdej części Warszawy jak i pobliskich miejscowości (znajdzecie nas w poblirzu trasy Toruńskiej i al. Prymasa tysiąclecia). Regeneracja Car Steering sąsiaduje z wieloma warsztatami samochodowymi oraz usługami związanymi z motoryzacją, z którymi mamy nawiązaną wspólpracę.

 

ul. Obozowa 43 lok.3
01-161 Warszawa
(Na terenie MPO)

Zobacz nas na FacebookuZobacz nas na Youtube

tel. 733 700 705
mail: biuro.carsteering@gmail.com
Godziny otwarcia: Pn-Pt 8-17